Kattensite-forum - Waar katten van dromen
Uw advertentie op kattensite.be?
ZoekertjesNet.be

Ga terug   Kattenforum > Blogs
zooplus - Mijn dierenwinkel

Een blog. Lijkt me leuk, een blog. Zo af en toe een verhaaltje toevoegen, van me af schrijven. En hier kan ik leuk testen of ik dat vol kan houden.
Oud

gedekt

17 februari 2011 geplaatst om 13:43 door ginnie
In mijn vorige stukje schreef ik dat Bastetje krols werd en samen met Velvet babies mocht maken.


Ze hebben een paar dagen samengezeten en inmiddels is haar krolsheid alweer voorbij. Bastet is heel lief nu, komt lekker bij me zitten en wil dat ik haar buikje kroel. Als ze dat nu vol blijft houden kan ik misschien al snel zien of ze wel of niet zwanger is!


Voor nu moeten we nog even wachten. Zaterdag zitten we op 1 week. Spannend!
ginnie's schermafbeelding
Super Moderator
Geplaatst inZonder categorie
Reacties 1 ginnie is offline
Oud

krols

11 februari 2011 geplaatst om 10:42 door ginnie
Het valt niet mee om te wachten op een krolsheid.
Vooral niet als je er al zo lang op wacht, dan is het er en dan is weer weg voor je actie hebt kunnen ondernemen!


Maar gisteren was het dan zover. Een krolse dame. De juiste dame ook nog! En ze zou gedekt moeten worden door onze eigen kater, dus dat is ook gunstig. Nadat ze vorige keer zo snel niet meer krols was, hebben we ons geen twee keer bedacht. Binnen 5 minuten zaten mevrouw en meneer samen op de kamer.
...
ginnie's schermafbeelding
Super Moderator
Geplaatst inZonder categorie
Reacties 1 ginnie is offline
Oud

kerst

25 december 2010 geplaatst om 19:49 door ginnie
'twas the night before chri..... nee wacht, dat klopt niet


'twas christmas day and all through the house, not a creature was stirring, not even a mouse....


De muis was waarschijnlijk te bang om iets van zich te laten horen, ofwel hij was op familiebezoek elders.

De katjes waren allemaal ergens aan het slapen. Het zou stil zijn in huis als de tv niet aanstond.
Met de kerstklassier 'home alone' deel 1 op de achtergrond zit ik achter mijn...
ginnie's schermafbeelding
Super Moderator
Geplaatst inZonder categorie
Reacties 0 ginnie is offline
Oud

Senin

13 december 2010 geplaatst om 21:34 door ginnie
13 december 2010 gewijzigd om 21:35 door ginnie
Mijn knulletje. Mijn mooie rooie. Mijn Puss-in-boots.
Onze allereerste kat. Onze eerste. En wat ben ik aan je verknocht. Gemoedelijk. Speels. De koning van het huis. Een pieperd, met je hoge piepstemmetje laat je me altijd lachen. Je kunt zo goed zeuren. En je krijgt bijna altijd je zin. Ik weet het, ik ben een watje. Je hebt me goed getraind. Je komt rustig op me liggen, je wast mijn haren en brengt ze in model. Perst jezelf tussen bank en benen, liefst op je rug. Je verwacht ondersteuning...
ginnie's schermafbeelding
Super Moderator
Geplaatst inZonder categorie
Reacties 2 ginnie is offline
Oud

Sneeuw!

13 december 2010 geplaatst om 15:16 door ginnie
Het sneeuwt! En het is paksneeuw!


Binnen een half uur is het hier al aardig wit geworden. De sneeuw plakt zelfs aan het net over de tuin vast. De vlokken zijn aardig groot en het pad is al bijna niet meer zichtbaar onder de vlokken.


Ben benieuwd hoe lang dit door blijft gaan. Hopelijk ligt het er vanavond nog, als de katjes wakker worden. Ze vinden het altijd zo leuk om door de sneeuw te banjeren
ginnie's schermafbeelding
Super Moderator
Geplaatst inZonder categorie
Reacties 0 ginnie is offline

Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:39.


De gehele inhoud van deze website is © 2009-2012 Kattensite.be - Alle rechten voorbehouden. Erkend als gespecialiseerde pers.
Foruminhoud: over katten, kittens, raskatten of HTK katten, wedstrijden, de baasjes, en al wat erbij hoort...