Ik ben bij mijn baasje sinds: 23 december 2008
Mijn opvallende kenmerken:
Minneke is een hele lieve spinmachine
Mijn herkomst:
asiel
Mijn karakter:
Heel lief, niet speels maar heeft veel aandacht nodig door aaitjes van mama en papa
Ik houd van:
rust en veel tijd doorbrengen op schoot of dicht tegen mijn baasjes aan te liggen, ga ook graag buiten maar enkel als het donker is want dan is het rustig en kom ik gn andere mensen tegen buiten mijn baasjes.
Ik houd niet van:
ander mensen buiten mijn baasjes, ben voor iedereen en alles bang
Mijn favoriet speelgoed:
ik speel zelden. enkel achter een bakketje lopen als ik heel veel zin heb
Mijn lievelingseten:
sheba natvoer; royal canin droge brokjes en gourmet gold natvoer
Mijn medische achtergrond:
Ik ben heel gezond; nog niets voorgehad sinds het jaar bij mijn nieuwe lieve baasjes; en daarvoor weet ik zelf niet want was nog te jong om dit te onthouden.
Meer over mij:
Ben onzettend lief, vraag veel aandacht, ben niet vals en mijn baasjes begrijpen nog niet waarom mijn vorige baasjes me niet hebben gehouden. Maar een ding is zeker ik weet niets meer van mijn vorige baasjes want ben hier ontzettend gelukkig.
helaas is ons minneke een 3 weekjes terug om het leven gekomen door een auto. Ik kan het nog niet over mijn hart krijgen om onze lieverd hier te verwijderen!
|