spizzi zei:
Tot eergisteren werd hij maximum om de 2 uur wakker en kreeg hij elke keer melk. Sinds gisteren slaapt hij zelfs tot 4 uur door maar hij eet elke keer veel meer dan vroeger.
Ik geef hem melk in poeder voor katten. Hij ligt in een doos met een dekentje, een warm water fles en niet te ver van de verwarming. Soms overdag, als de zon schijnt, dan zet ik hem een beetje naast het raam waar de zon binnen komt. Na het eten masseer ik hem ook altijd en ja, het is meestal urine.
Ah ja ... ik woon niet in Belgie maar in italie
En ja, ik heb nog een andere kat

Die loopt weg telkens als de kleine begint te piepen

Kolere in Italie da's een klere end weg hihihi
Probeer te komen aan KMR melk, dit is zeer voedzame melk.
Gezien hij wat minder groeit, maak hem echt elke 2 uur wakker. Gewoon een beetje kriebelen, dan worden ze vaak al lekkerder wakker.
Een fles met water ben ik niet heel happig op. Kan je evt een warmtematje aanschaffen, ik denk dat ze dan in Italië wel verkopen ook.
Alhoewel ik weet niet hoe warm het nu is bij jullie. In de doos is het belangrijk dat het 25 graden is. Het ukkie moet op temperatuur blijven.
Belangrijk is ook dus druivesuiker. Geef de kleine desnoods pure druivesuiker op het tongetje, dit neemt dan nog beter op.
De kleine moet echt actief blijven, suffen is niet goed. Druivesuiker kan dit ook verhelpen.
Goed dat je aan het masseren ben.
Wat een schatje is je andere kat.
Wanneer je hem erdoor heb getrokken is het zoveel waard, tot die tijd is het slapeloze nachten, tranen en onmacht.
Ik weet niet wat voor een ab je heb gekregen, persoonlijk vind ik 5 dgn aan de krappe kant, met flessebaby's en gezien het evt verslikken mag je het gerust langer doorgeven, dat kan geen kwaad.
Heel veel sterkte.