Sinds kort zijn wij met ons gezin op zoek achter een maine coon.
Mijn opa heeft er altijd al 1 gehad (zonder stamboom). En sindsdien zijn wij een beetje verlief geworden op de deze kat.
Nu we eindelijk ons eigen huis hebben willen we daarom een maine coon aanschaffen.
Maar een vraagje: Weet iemand een goeie maine coon cattery zijn? Liefst in Belgie. Eventueel West-Vlaanderen maar verder is zeker geen probleem.
Wij zijn geen zo'n hele grote kattenkenners. Daarmee wil ik zeggen qua testen, zieken van ouders enzo. En na heel wat verhalen te hebben gelezen maak ik mij toch wat zorgen.
Ik vind als je zoveel geld neertelt voor een poes dat je toch wat zekerheid mag hebben dat ze gezond is.
Er staan veel cattery's op internet maar ik zou graag eens wat aanbevelingen van jullie horen. Want na wat opzoekingswerk zie ik toch dat er heel wat verschil is tussen de ene cattery en de andere.
mercie
