feroesti zei:
Je kan gerust naast de brokjes wat rauwe vis of vlees bijschotelen.
Premiumvoer is eigenlijk compleet en het bevat alles wat een kat nodig heeft. Door veel bij te geven wijzig je het voer van samenstelling. Eigenlijk hoef je dus niet en premiumbrokken en premiumnatvoer te geven, dat is zwaar.
Wat grote stukken kipfilet of biefstuk of een stukje kabeljauw gaan er ook altijd wel in. En in grote stukken moeten ze ook meer kauwen, wat hun tanden aan het werk zet.
Overdrijf niet met bijvoeren als je voor pemiumbrokken gekozen hebt. Het kan te fel worden, wat de nieren erg belast.
Hier krijgen ze maar 3 keer per week wat extra, dat is meer dan voldoende.
De enige reden om natvoer de geven is omdat er meer vocht in zit.
Maar katten die voldoende drinken hebben dat ook niet nodig.
Een drinkfontein en geregeld vers water is dan even goed.
Ok, dankje. Ze drinkt uit een doorzichtig bakje. Ik merkte dat ze uit haar eerste kommetje (een geglazuurd zwart kommetje) dat ze niet echt dronk, volgens mij zag ze het water niet goed.
Ze krijgt ook niet elke dag nat voer. Ik doe 2 dagen met een zakje en dan laat ik er 2-3 dagen tussen en krijgt ze weer een beetje van een zakje, dat weer twee dagen meegaat.