

weer gezondheidsproblemen bij diddl
#61 Geplaatst 11 juli 2013 - 16:58

#62 Geplaatst 11 juli 2013 - 18:29

#63 Geplaatst 12 juli 2013 - 09:21




#64 Geplaatst 12 juli 2013 - 14:43
Ik hoop dat het terug de goeie kant uitgaat wat overgeven betreft en het bij ene keer per dag blijft terug

#65 Geplaatst 12 juli 2013 - 14:49
Ik denk dat als hij niet teveel eten binnen krijgt het er ook allemaal netjes in blijft.
Ik duim dat hij tijdens de afwezigheid van jullie DA blijft verder doen zoals hij nu bezig is

Time spent with cats is never wasted
#66 Geplaatst 12 juli 2013 - 18:14
dierenarts is daarnet geweest, van die whiskas gaan zijn witte bloedcellen sowieso omhooggaan omdat diddl zijn darmen daar toch allergisch op gaan reageren, maar we moeten voorlopig toch voortdoen met de mix die we aan t geven zijn
Ik denk eerlijk gezegd dat de dierenarts denkt dat diddl op zijn laatste benen loopt en hij daarom het manneke dat niet wil afpakken nu
Diddl heeft een spuit vitB12 gekregen, dat zit wel in zijn voeding maar zijn darmen nemen dat dus niet op door die allergische reacties, t deed genen deugd ocharme, zo bleiten dat t schaapke deed en daarna direct tegen mij komen aankruipen om hem te troosten, k moest ne keer snel naar de wc en dan kwam hij mij al zoeken en stond hij al te piepen omdat hij me niet direct vond, k ben er dan maar terug mee op de zetel gekropen zodat hij wat kon kalmeren
Volgende dierenartsbezoek moet hij weer zo een spuit krijgen, gaat toch 5 tot 6 keer moeten gebeuren en dat zijn heel ambetante spuiten, k heb die zelf ook nog gekregen bweekes, k vond dat ook niet tof indertijd
Tot nu toe heeft hij nog altijd niet overgegeven maar k zal maar niet te hard roepen

#67 Geplaatst 12 juli 2013 - 19:49
Als ik hier lees hoeveel levenslust er nog in dat ventje zit denk ik toch dat jullie de moed niet mogen opgeven, of alé ja, de dierenarts niet in alle geval.
#68 Geplaatst 12 juli 2013 - 21:47
Maar als zijn lijfje op is door de vele klappen die het dagelijks krijgt op alle mogelijke manieren en zijn nieren begeven het uiteindelijk bijvoorbeeld dan gaan we niet veel keuze meer hebben, de dierenarts heeft het ons vorige keer toen we bij hem waren voor die rx'en en echo ook al gezegd, diddl kan niet blijven incasseren en blijven terug rechtop krabbelen, er gaat een moment komen dat zijn lijfje het gewoon niet meer gaat aankunnen...
En volgens mij is dat tijdstip niet meer veraf als ik hoor wat de dierenarts ons tussen de lijnen door verteld
Hij is ons als t ware aan t voorbereiden op wat er gaat gebeuren.
De hartspecialist heeft ons van jaar 1 gezegd dat hij maximum 6 jaar ging hebben en dat zijn hartje dan op ging zijn
We zitten ondertussen aan jaar 4
Wij dachten altijd dat we hem gingen kwijtraken aan die hartproblemen maar die zijn tot nu toe toch onder controle gehouden, ik vermoed dat we hem gaan kwijtraken door wat anders, ik vrees dat het zijn nieren gaan zijn die worden kapotgemaakt door die enorme aantallen witte bloedcellen die we gewoon niet naar beneden krijgen en die maar blijven stijgen.
Ik hoop heel heel hard dat hij toch eens op een nacht vredig gaat mogen gaan in zijn slaap door zijn hart, dat hij het gewoon niet gaat weten dat het gebeurd, dat hij s avonds rustig gaat slapen en gewoon niet meer wakker gaat worden.
Maar ik ben ontzettend bang dat het zo niet gaat gaan

#69 Geplaatst 12 juli 2013 - 22:03
Ik heb wel het idee dat jullie DA een heel bekwame mens is en er ook alles aan zal doen om Diddle nog zoveel mogelijk kwaliteit van leven te geven.
Het ging de laatste tijd toch vrij goed met hem, meer eten, minder overgeven, goede stoelgang.
Dus zeker en vast de moed nog niet opgeven!!
Time spent with cats is never wasted
#70 Geplaatst 12 juli 2013 - 22:15
Dat mensen en dieren die serieus ziek zijn vlak voor ze sterven een soort van opleving krijgen en zich schijnbaar pakken beter voelen.
Om dan toch geheel onverwachts te overlijden
Ik weet niet wat ik er moet van denken, alles maakt me bang eerlijk gezegd
Ik heb inderdaad het volste vertrouwen in de dierenarts en zijn vrouw die ook dierenarts is
Ze hebben me beloofd om als zij van mening zijn dat diddl geen kwaliteit van leven meer heeft dat ook tegen mij te zeggen, ik zou dat eigenlijk beter moeten zien dan hen maar ik ben bang dat ik niet objectief genoeg ben als het er op zou aankomen dus voor mij is t toch wel een opluchting dat 2 professionelen me steeds hun objectieve mening gaan geven.
Want ik wil absoluut vermijden dat diddl nodeloos moet lijden
Het is gewoon moeilijk om onder ogen te moeten zien dat t grootste deel van zijn leven voorbij is en dat we hem binnenkort waarschijnlijk gaan moeten afgeven en die angst dat hij gaat afzien maakt het nog wat moeilijker.

#71 Geplaatst 12 juli 2013 - 22:31
Ik denk dat iedereen hier er wel van kan meespreken.
Maar je geeft hem echt een heel mooi leven en dat kan niemand hem meer afnemen.
Geniet van je lieverd zoals je altijd hebt gedaan en ik ben er zeker van dat je duidelijk zult merken als het niet meer gaat voor hem.
En dan kun je verder stappen ondernemen.
Geniet van hem zolang het nog kan en hopelijk is dat nog een hele tijd.
Ik vind het echt heel erg om zijn verhaal te lezen en ik leef echt ongelofelijk hard met jullie mee.
Time spent with cats is never wasted
#72 Geplaatst 13 juli 2013 - 06:56





#73 Geplaatst 13 juli 2013 - 11:02
mauricke, de dierenarts zei onlangs tegen ons dat diddl normaal gezien al lang dood was geweest , dat het door alles wat we voor hem al gedaan hebben komt dat hij nu nog leeft.
Ik had daar eigenlijk nog nooit bij stilgestaan dat onze kleine man normaal gezien al lang dood was geweest en dat was eigenlijk wel een beetje een slap in the face wat betreft realiteitszin
Een mens doet zo hard zijn best om hem er iedere keer door te krijgen en je wil er niet aan denken dat er op ne keer toch een eind aan gaat komen en het op ne keer toch niet meer gaat lukken om hem er nog door te halen.
Maar tegelijkertijd moet je je iedere keer bij iedere strijd afvragen of het nog verantwoord is
En dat is t moeilijkste van allemaal vind ik
Dus ik ben wel blij dat onze dierenarts indien nodig er ons toch op gaat wijzen als het niet meer verantwoord zou zijn
Er zijn echter dierenartsen en specialisten die het leven van een dier wel willen blijven rekken en trekken ongeacht de gevolgen voor dat dier, we hebben zo een hartspecialist gehad, daar mochten wij onze mond niet opendoen over eventuele euthanasie in t geval diddl een hartaanval of een klonter in de achterpoten zou krijgen, de specialist wou dat allemaal niet horen en dat was niet bespreekbaar, ze was vast van plan om diddl er gewoon door te trekken ongeacht de gevolgen voor hem, ongeacht of hij de week nadien dan terug dezelfde lijdensweg zou moeten doorstaan omdat zijn hart gewoon op zou zijn en ongeacht dat hij geen kwaliteit van leven meer zou hebben
Op zo iemand kan je niet vertrouwen
Maar gelukkig is onze dierenarts toch anders en die vertrouw ik voor de volle 100 %
Ik hoop op een goeie dag vandaag voor diddl
Gisterenavond toch terug wat kots gevonden in 1 van de kattenhuisjes maar k weet niet zeker of het wel van diddl was
Het kan ook van onzen thor geweest zijn want die had daar in dat kattenhuisje ook gelegen, die zuipt enorme hoeveelheden water en al dat water ligt dan te lutsen en te klutsen in zijn buik als hij bougeert en als hij dan na een zuippartij begint te rennen dan komt heel die klets water er uit natuurlijk

#74 Geplaatst 13 juli 2013 - 14:48
Langs de andere kant is het een heel mooi compliment om te weten dat hij dankzij jullie goede zorgen nog leeft.
En als ik zo lees over zijn avonturen met jullie en de andere katjes denk ik toch wel dat dat ventje bij jullie een koning te rijk is.
Maar de angst en onzekerheid en twijfel blijft natuurlijk he.
Ik hoop mee voor een goede dag vandaag, en niet alleen vandaag natuurlijk. Veel sterkte.
#75 Geplaatst 14 juli 2013 - 18:57
Diddl is heel fluks, komt heel regelmatig om eten vragen en geeft veel koppekes ook en spint er lustig op los
Goeie dagen dus
Wij blij ...
Bedankt aan iedereen die aan ons ventje denkt en voor hem duimt !
