Kaszi, op 25 november 2013 - 13:54, zei:
De enting is enkel verplicht als ze 3 maanden of ouder zijn en mama ingeënt is. Dus kittens onder 3 maanden mogen zo het land verlaten.
Opgepast als je kittens importeert uit niet rabiesvrije landen moeten die wel geent zijn. Naar aanleiding van de recente gebeurtenissen zijn Frankrijk en Nederland geen rabiesvrije landen meer.
Ik heb in de afgelopen jaren al heel wat puppies wereldwijd verkocht en deze moesten nooit ingeënt zijn tegen Rabiës.
Een rabiesenting kan ook heel nare bijwerkingen geven en is op jonge leeftijd zeker af te raden.
idd... zo lees ik het ook op alle officiële websites, voor dieren die jonger zijn dan 3 maanden zijn er bijkomende regels. Als je ze bij een fokker gaat halen en de dieren zijn daar geboren, dan heb je (voorlopig) enkel een verklaring nodig van de fokker. Zijn ze ouder dan 3 maanden, dan moet er idd een rabiës enting gebeurd zijn.
@Kaszi, je hebt gelijk hoor maar op dit moment zijn de officiële websites van onze overheid nog niet aangepast blijkbaar
Bewerkt door wendyv123, 25 november 2013 - 14:21.